MUSIC ~ FRIENDS ~ MEMORIES ~ TRAVEL ~ LIFE ~ MADNESS

FESTIVALOVE to nazwa w pełni adekwatna do zamiarów, bo za projektem stoi czwórka przyjaciół, którzy z festiwalami, zarówno tymi polskimi, jak i zagranicznymi mają do czynienia od ponad dziesięciu lat. Ba! My te festiwale kochamy, na każdej płaszczyźnie. Poznaliśmy je od strony uczestnika, ale również zza kuluarów, przyglądając się organizacji. Festiwale to celebrowanie najlepszych chwil w życiu. Nie bez przyczyny te chwile, które kolekcjonujemy w worku wspomnień w dużej mierze pochodzą właśnie stamtąd. To też zawieranie przyjaźni, które pozostają na długie lata. Generalnie moglibyśmy tak wymieniać bez końca.

Doskonale zdajemy sobie z tego faktu sprawę, dlatego też chcielibyśmy przede wszystkim zarażać tą pasją ludzi i pokazywać im tę najlepszą stronę muzycznych wydarzeń. Przełożymy nasz zapał, doświadczenie i przede wszystkim pozytywną energię i pasję, aby tworzyć piękne rzeczy.

Festivalove to community, które ma zrzeszać poszukiwaczy festiwalowych przygód, dobrej zabawy i muzyki. Przygodę rozpoczeliśmy od wspólnego wyjazdu na Untold Festival 2022 oraz Rave the Planet (ex. Love Parade), ale to był dopiero początek przedsięwzięcia, które tworzyć będziemy RAZEM! Już w tym roku po raz kolejny organizujemy wyjazd na Untold, Rave the Planet, oraz pojedziemy na obydwa weekendy Tomorrowlandu! Także jeszcze w tym roku będziecie mogli wziąć udział w pierwszych wydarzeniach muzycznych w naszym kraju, które zorganizujemy wkładając w to całe swoje serce, oraz pasję. Stay tuned!

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

“Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”. Mark Twain