DLACZEGO MY?

Od roku 2022 jesteśmy partnerami marki Untold Festival (festiwal nr. 6 na świecie według rankingu DJMag.com) na który organizujemy wyjazdy z Polski, a rok obecny – 2023 zamknęliśmy z wynikiem 295 unikalnych zamówień i byliśmy najbardziej liczną zagraniczną grupą zorganizowaną na festiwalu w Rumunii zostając partnerami nr. 1 na świecie. Jako jedyni także dostaliśmy zgodę na zorganizowanie Before Party w innym kraju niż Rumunia i stanęliśmy na wysokości zadania, a na nasze wydarzenie przyszło ponad 2300 osób. Drugi rok z rzędu pojechaliśmy także zorganizowana grupą na Rave the Planet (ex. Love Parade) do Berlina, które jest największym na świecie ulicznym wydarzeniem z muzyką elektroniczną. Na przyszłe lata zakładamy rozwój w postaci nawiązania współpracy z kolejnymi festiwalami w Europie – AirBeat One w Niemczech, oraz Beats for Love w Czechach, które także są zdecydowanie topowymi wydarzeniami związanymi z muzyką elektroniczną na świecie i zapraszają najbardziej znanych artystów. Przy promocji wszystkich wydarzeń nasze social media, oraz naszych partnerów wygenerowały zasięg przewyższający 4 000 000 osób w dokładnie 302 postach! Oprócz organizowania turystyki festiwalowej mamy większe ambicje, którym jest organizacja własnych wydarzeń. Jeszcze w tym roku mamy zamiar zaprosić jednego z topowych artystów muzyki techno do jednego z najbardziej znanych w Polsce lokali związanych z tym nurtem muzyczny znajdującym się w Warszawie. Dlaczego uważamy, że osiągniemy sukces? Od wielu lat pracujemy przy promocji największych wydarzeń muzycznych w kraju, a największe marki i agencje w Polsce chętnie z nami współpracują z uwagi na posiadane przez nas media społecznościowe i zasięgi jakie potrafimy nimi wygenerować do określonej grupy odbiorców na których im zależy. Nasze media społecznościowe przez kilkunastoletnią historię wypracowały sobie renomę i zaufanie wśród ludzi, co skutkuje tym, że pomagaliśmy wyprzedawać setki wydarzeń z muzyką elektroniczną w Polsce na przestrzeni lat.

Firma Festivalove pragnie zaproponować Państwa firmie zostanie częścią nowego długofalowego projektu naszej firmy, którym jest organizacja wydarzeń muzycznych z muzyką elektroniczną na terenie całego kraju w klubach, w halach koncertowych, oraz w miejscach plenerowych do tego przeznaczonych, a z naszymi zasobami, oraz doświadczeniem jesteśmy wręcz przekonani o przyszłym sukcesie.

PLAN ROZWOJU

2024 r.

organizacja przynajmniej 6 wydarzeń muzycznych, oraz 4 wyjazdów na zagraniczne festiwale

2025 r.

organizacja pierwszego plenerowego festiwalu, kilku mniejszych wydarzeń oraz 4 wyjazdów na zagraniczne festiwale

2026 r.

dalszy rozwój projektu

PRZYKŁADOWE ZASIĘGI JAKIE GENERUJEMY

1
2
3
5x
6x

To tylko statystki pojedynczych postów promujących wydarzenia. Podczas promocji każdego wydarzenia takich postów pojawiają się dziesiątki. Potencjalne zasięgi jakie planujemy i jesteśmy w stanie wygenerować łącznie przy produkcji 4 najbliższych wydarzeń to w naszych założeniach około 2.000.000 osób

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Przy organizacji wydarzeń lub pomocy w organizacji w danych miejscach zyskujemy także zawsze dostęp do mediów społecznościowych miejsca wydarzenia i dzięki wieloletniemu doświadczeniu w targetowaniu reklam jesteśmy w stanie zapewnić imponujące wyniki jeżeli chodzi o zasięgi w docieraniu do odpowiedniej grupy docelowej.

AFTERMOVIE Z BEFORE UNTOLD FESTIVAL W KLUBIE DOSOPOTU CLUB & LONGUE ŁÓDŹ

OFICJALNE AFTERMOVIE Z WYJAZDU NA UNTOLD FESTIVAL 2023

W ZAMIAN ZA FINANSOWE WSPARCIE PRZEDSIĘWZIĘCIA, PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE FORMY WSPÓŁPRACY:

SPONSOR GENERALNY

Może nim być tylko jedna firma. W ramach tej formy sponsoringu, nazwa i logo firmy będzie umieszczone na wszystkich materiałach reklamowych organizowanego wydarzenia w dużo lepiej widocznym miejscu. Sponsor Generalny będzie miał prawo do przedstawiania własnego pomysłu organizacji wydarzenia oraz wykorzystania infrastruktury. Ponadto będzie mógł zorganizować stoisko reklamowe na każdym z wyżej wymienionych wydarzeń. Jego profile społecznościowe będą oznaczane w każdym poście/na stories, a w opisach każdego postu będzie zdanie „Sponsorem wydarzenia jest … „

SPONSOR GŁÓWNY

Może nim być kilka firm, ale nie więcej niż trzy. W ramach tej formy sponsoringu, nazwa i logo firmy będzie umieszczone w stopce plakatów i ulotek reklamujących imprezy, które będą widoczne na stronie internetowej, oraz naszych wszystkich mediach społecznościowych. Sponsor Główny będzie miał prawo do przedstawiania własnego pomysłu organizacji wydarzenia oraz wykorzystania infrastruktury, jednak pierwszeństwo w tym zakresie posiada Sponsor Generalny.

SPONSOR

W ramach tej formy sponsoringu, nazwa i logo firmy będą umieszczone na odwrocie ulotek reklamujących imprezę, oraz w formie listy na oficjalnej stronie internetowej.

Wszystkie świadczenia udokumentujemy w specjalnym szczegółowym raporcie sponsorskim, który przekażemy Państwu po zakończeniu cyklu wydarzeń.

GDZIE MOŻEMY WYRÓŻNIĆ LOGO PAŃSTWA FIRMY:

  • na oficjalnych grafikach wydarzeń, które pojawią się we wszystkich dostępnych nam mediach
    społecznościowych
  • w miejscach wydarzeń na ekranach LED
  • na zdjęciach, oraz filmach po wydarzeniach
  • na materiałach drukowanych: plakatach, ulotkach, biletach
  • na foto-ściance dla artystów oraz fanów, na której wykonanych zostanie tysiące zdjęć
  • na nośnikach (baner, roll-up) znajdujących się na scenie.

Dodatkową korzyścią będzie zaproszenie przedstawicieli Państwa firmy na wydarzenia oraz możliwość skorzystania z loży VIP i oferty open-bar na każdym wydarzeniu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Bartosz Barut

+48 519 344 819

W razie pytań zachęcam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania.